چرا از فروشگاه اینترنتی گیلانی کالا خرید کنیم!

1400/7/6

1-تخفیف حجمی: بر اساس میزان خرید بصورت اتوماتیک تخفیف بر روی فاکتور سیستمی اعمال می شود در واقع هر چه میزان مبلغ خرید بیشتر باشد=تخفیف بیشتری بر روی فاکتور اعمال می شود(جهت کسب اطلاعات بیشتر به شماره 09392442083 پیامک ارسال کنید)

2- بیشتر محصولات موجود در وبسایت گیلانی کالا در استان گیلان تولید شده است مانند چای، برنج، خشکبار، صنایع غذایی و... به همین منظور شما این محصولات را با بالاترین کیفیت، تازه و بدون واسطه خرید می کنید.

3- بسته بندی و ارسال رایگان(حتی اگر وزن محصولات 10 تن باشد)

4- گیلانی کالا برای تمامی مشتریان خود با هر میزان مبلغ خرید هدیه قرار می دهد و هر چه مبلغ کل سفارش بیشتر باشد هدیه با ارزش تر خواهد بود.

5- تخفیف عضویت در وبسایت(جدید)

6- محصولات بصورت واقعی قیمت گذاری شده اند (به عنوان مثال: بعضی از فروشنده ها قیمت اصلی محصولات را بسیار بالاتر از قیمت واقعی قرار داده و بعد بر روی آن قیمت به مشتریان تخفیف می دهند در واقع با قیمت اصلی و بدون تخفیف آن محصول را فروخته اند)

7- امکان خرید عمده با قیمت های باورنکردنی! دلیل آن کاملا مشخص است حجم خرید بالا سبب می شود دامنه سود گیلانی کالا بالا رفته و به همین دلیل می تواند محصولات را با قیمتهای بسیار کمتر به خریداران عزیز ارائه نماید(جهت خرید عمده کافیست به شماره 09392442083 پیامک ارسال کنید کارشناسان گیلانی کالا با شما تماس برقرار خواهند کرد)

8- ضمانت برگشت واقعی محصولات نه شعار جهت جذب مشتری!

9- قرار دادن محصولات بهترین برندهای تولید کننده در گیلان(برندهایی مانند نادری و رفاه لاهیجان)

10- مشاوره قبل از خرید( به عنوان مثال شاید شما برای اولین بار می خواهید چای ایرانی سفارش دهید و نمی دانید کدام محصول چای را برای شروع خریداری کنید!)

11- امکان سفارش بصورت تلفنی(جهت خرید کافیست به شماره 09392442083 پیامک ارسال کنید کارشناسان گیلانی کالا با شما تماس برقرار کرده و سفارش شما را در سیستم ثبت می کنند)

12- ارسال سفارشات با بسته بندی اختصاصی گیلانی کالا(ما محصولات را در کارتن های استفاده شده و معیوب برای مشتریان ارسال نمی کنیم!)

13- امنیت و اعتماد در خرید اینترنتی از فروشگاه گیلانی کالا(دارای مجوز ای نماد، رضا و گواهینامه SSL)

 

 

نام نویسنده گروه تالیف گیلانی کالا
تگ ها