چای کیسه ای کادویی 14 طعم لیروی بسته 100 عددی

TBL011

موجود

محصولی که مشاهده می کنید چای کیسه ای کادویی 14 طعم طبیعی برند لیروی است که از چای ایرانی ممتاز ومواد اولیه تازه تولید شده و فاقد هرگونه رنگ و طعم دهنده های غیر مجاز است.

این محصول دارای علامت استاندارد، پروانه بهداشت، بسته بندی زیبا وسازگار با محیط زیست است

(محصول با کیفیت ایرانی= گزینه بسیار مناسب برای استفاده در شرکت ها و ادارات دولتی )

فروشگاه اینترنتی گیلانی کالا تمامی مجوزهای فروش عمده این محصول به فروشگاه ها، سازمان ها و ادارات دولتی را کسب نموده است لذا برای ثبت سفارش بصورت عمده می توانید از طریق تماس با شماره تلفن های 01342239402- 01342239403 اقدام نمایید.

قیمت
٨٥,٠٠٠ تومان 12%
قیمت نهایی
٧٥,٠٠٠ تومان

مشخصات کلی

مشخصات چای کیسه ای کادویی 14 طعم لیروی (بسته 100 عددی)

یکی از محصولات شرکت لیروی چای کیسه ای کادویی است که شامل 14 طعم متفاوت میباشد .این محصول علاوه بر تنوع طعم دارای بسته بندی زیبا و چشم نواز میباشد. محتوای این محصول شامل: چای سبز، چای سبز و زعفران، چای سبز و هل، چای سبز و لیمو، چای سبز و نعناع، چای سیاه و گل گاوزبان، چای سیاه و ترش، چای سیاه کلاسیک، چای سیاه و لیمو، چای سیاه و دارچین، چای سیاه و زعفران، چای سیاه و هل، چای سیاه و گل سرخ و چای سیاه و زنجبیل است.

استفاده از بهترین مواد اولیه و ترکیب آن با بهترین چای ایرانی این محصول را تبدیل به یک نوشیدنی کاملاً طبیعی کرده است. در فرایند تولید این محصول هیچ گونه مواد افزودنی به آن اضافه نشده و با استفاده از فراوری مناسب،14 طعم بی نظیر و پرخاصیت را به ارمغان آورده است.

این محصول به دلیل طراحی زیبا بسته بندی و تنوع طعم می تواند به عنوان کادو و یا در سازمان ها وشرکت ها مورد استفاده قرار گیرد.

این محصول ارزشمند دارای 100 عدد چای کیسه ای می باشد .

مشخصات چای
نوع محصول
چای سبز
ترکیبات
چای سبز، چای سبز و زعفران، چای سبز و هل، چای سبز و لیمو، چای سبز و نعناع، چای سیاه و گل گاوزبان، چای سیاه و ترش، چای سیاه کلاسیک، چای سیاه و لیمو، چای سیاه و دارچین، چای سیاه و زعفران، چای سیاه و هل، چای سیاه و گل سرخ و چای سیاه و زنجبیل
نوع بسته بندی
کیسه ای
تعداد
100 عدد در یک بسته
سال تولید
1399
توضیحات بیشتر
محصولی زیبا جهت هدیه و کادو و یا استفاده در ادارات و شرکت ها
برند
لیروی

تغییرات قیمت

نظرات