چای سیاه شکسته رفاه با بهارنارنج طبیعی 250 گرمی

TBR112

موجود

محصولی که مشاهده می کنید چای سیاه شکسته ممتاز با بهارنارنج صددرصد طبیعی برند رفاه لاهیجان است که از چای ممتاز وبهارنارنج تولید شده و فاقد هرگونه رنگ و طعم دهنده های غیر مجاز است.

بهارنارنج همان شکوفه درخت نارنج است که در فصل بهار بر شاخه های درخت می روید و در پاییز و زمستان به میوه ی نارنج تبدیل می شود.

فواید این محصول: به تاثیر مثبت آن بر کاهش اضطراب و استرس، آرام بخشی، بهبود تپش نامنظم قلب اشاره نمود.


فروشگاه اینترنتی گیلانی کالا تمامی مجوزهای فروش عمده این محصول به فروشگاه ها، سازمان ها و ادارات دولتی را کسب نموده است لذا برای ثبت سفارش بصورت عمده می توانید از طریق تماس با شماره تلفن های 01342239402- 01342239403 اقدام نمایید.

قیمت نهایی
٣٠,٠٠٠ تومان

 

مشخصات کلی:

چای سیاه و بهارنارنج از گلبرگهای تازه گیاه چای بهمراه بهارنارنج به دست می‌آید.مخلوط چای سیاه و بهارنارنج بسیار پر خاصیت بوده و دم کرده آن بسیار خوش عطر است.

چای سیاه و بهارنارنج به صورت جداگانه دو داروی گیاهی فوق العاده با فواید بی نظیر است.

برخی از فواید بهارنارنج عبارتند است:

- بهار نارنج بر روی سیستم عصبی مرکزی انسان تاثیری آرام بخش می گذارد و به همین دلیل درمانی فوق   العاده برای بی خوابی و اضطراب و تسکین اعصاب است.

- بهارنارنج آرامش‌بخش و ضدهیجانات دستگاه عصبی است سردردهای عصبی و همچنین میگرنی را کاهش می‌دهد.

- برای رفع ضعف اعصاب مفید و نشاط آور است افرادی که مشکل اختلال خواب دارند، می ‌توانند پیش از خواب، مقداری عرق بهار نارنج با چای مصرف کنند.

 - بهار نارنج تپش نامنظم قلب و اضطراب را از بین می ‌‌برد.

- مداومت در مصرف بهارنارنج برای رفع بزرگی طحال مفید است و چنانچه به همراه آب کرفس مصرف شود جهت استخراج سنگ‌های کلیه و مثانه و خرد کردن آنها بسیار موثر است.

- کمک به هضم غذا و درمان ناراحتی های معده : افزودن بهار نارنج در چای موجب کمک به هضم غذا گشته و ناراحتی های معده را کاهش می دهد.

مشخصات چای
نوع محصول
چای سیاه
وزن
250 گرم
نوع بسته بندی
قوطی
ترکیبات
چای سیاه شکسته ممتاز+ بهارنارنج
توضیحات بیشتر
صددرصد طبیعی- کیفیت بالا- بسته بندی کاربردی و زیبا
سال تولید
1399
برند
رفاه لاهیجان

نظرات