چای سیاه رفاه لاهیجان مدل شکسته ممتاز زرین 350 گرمی

TBR102

موجود

از محصولات برند رفاه لاهیجان می توان به چای سیاه مدل شکسته ممتاز زرین-سنتی ویژه اشاره نمود نمود که از بهترین نوع برگ چای بهاره ایرانی تولید شده و فاقد هرگونه رنگ و طعم دهنده های غیر مجاز است.

با اطمینان می توان گفت این محصول رفاه لاهیجان یکی از بهترین محصولات چای ایرانی می باشد .این چای بدلیل عطر و طعم بی نظیر مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته و یکی از پرفروش ترین محصولات چای ایرانی می باشد.

فراوری مناسب در تولید این محصول و همچنین بسته بندی مناسب آن سبب حفظ هر چه بیشتر رنگ و عطر طبیعی آن شده است.

نکته: منظور از کلمه شکسته در نام گذاری چای، اندازه محصول چای می باشد.

قیمت
٤٠,٠٠٠ تومان 5%
قیمت نهایی
٣٨,٠٠٠ تومان

محصولات مشابه

مشخصات کلی:

چای سبز و یا سیاه ، هر دو از گیاه مشابهی به نام Camellia Senesis آمده است. با این حال، طعم، رنگ و تاثیر آنها بر سلامت بواسطه نحوه فرآوری  متفاوت آنها ممکن است تفاوت داشته باشد.(برای تهیه چای سیاه،برگ های چای کاملا اکسید ،خشک و قهوه ای می شوند.)

چای سیاه ممتاز، از بهترین برگ های چای ایرانی تهیه شده و کاملاً طبیعی و بدون هیچ گونه افزودنی میباشد. فراوری مناسب در تولید این محصول و همچنین بسته بندی مناسب آن سبب حفظ هر چه بیشتر رنگ و عطر طبیعی آن شده است.

خواص چای سیاه طبیعی:

فواید چای سیاه برای سلامتی شامل تاثیر مفید بر تقویت سلامت قلب، اسهال، مشکلات گوارشی، فشار خون بالا، کاهش خطر ابتلا به دیابت نوع دوم و آسم است. همچنین توجه داشته‌باشید برای بهره‌مندی از این فواید باید از چای طبیعی که بدون هرگونه افزودنی می باشد استفاده کنید.

محققان هلندی به این نتیجه رسیدند که فالونوئید داخل چای سیاه باعث کاهش LDL - کلسترول بدخون  میشود که میتواند منجر به حملۀ قلبی و مغزی شود. علاوه بر آن، مردانی که بیش از 4 فنجان چای سیاه در روز مینوشند، نسبت به مردانی که فقط دو یا سه فنجان چای سیاه در روز مینوشند، به مراتب در معرض خطر کمتری برای سکتۀ مغزی هستند.

هر یک فنجان چای بین 150 تا 200 میلی گرم فلاوونوئید دارد. علاوه بر این ها میزان فلاوونوئید موجود در چای سیاه درست به همان اندازه چای سبز است.

متخصصان تغذیه معتقدند که به لحاظ داشتن آنتی اکسیدان ها، دو فنجان چای معادل پنج نوبت مصرف سبزیجات یا دو عدد سیب حاوی آنتی اکسیدان ها است. مزایای چای به طور چشمگیری به خاطر محتوای فلاوونوئید آن است.

درمورد خواص چای سیاه بیشتر بدانید...

بهترین زمان مصرف:

نوشیدن چای پس از فعالیت‌های بدنی یا فکری موجب رفع خستگی و تسکین ناراحتی‌ها می‌شود. همچنین می‌توان از آن به عنوان نشاط آور بین وعده‌های غذایی استفاده کرد.

نکته: نوشیدن یک فنجان چای، یک ساعت پس از خوردن غذاهای چرب و سنگین منجر به بهبود جریان خون در عروق معده و در نتیجه کمک به هضم غذاهای می‌شود و احساس راحتی را در معده پدید می‌آورد.

روزانه چند فنجان چای سیاه بنوشیم؟

حداکثر 4 تا 5 فنجان در شبانه روز

مشخصات چای
نوع محصول
چای سیاه
نوع بسته بندی
پاکتی
چای سرگل بهاره لاهیجان
برند
رفاه لاهیجان

نظرات

0 0
mehrana-sadeghi   undefined 1397/12/17 11:54:01

فوق العاده از هر لحاظ فقط قیمتش بالاست

0 0
مشکینی   undefined 1397-07-22 16:16:38

سلام عالیه

0 0
nemat razi   undefined 1397-02-14 19:18:39

بهترین چای ایرانی