پکیج کادویی دمنوش مهرما 3 بسته 50 گرمی

HM012

موجود

محصولی که مشاهده می کنید بسته کادویی 3 عددی دمنوش برند «مهرما» بوده که در یک بسته زیبا، در رنگ‌بندی متنوع ارائه شده است. در این بسته 3 عدد قوطی حاوی دمنوش‌های مختلف قرار داشته که هر یک خواص و ویژگی مجزایی دارند. یکی از قوطی ها حاوی دمنوش به و گل‌محمدی است.قوطی دیگر حاوی دمنوش سیب و دارچین است وقوطی آخر حاوی دمنوش ترکیبی از چای سبز،‌گزنه، لیمو، گل محمدی،‌ دارچین، زیره، کرفس و برگ سنا بوده که دارای خواص کاهش وزن و اشتها، افزایش سوخت و ساز بدن، تقویت سیستم ایمنی بدن، جلوگیری از ریزش مو بوده و ملین است.

قیمت
٦٧,٠٠٠ تومان 6%
قیمت نهایی
٦٣,٠٠٠ تومان

محصولات مشابه

مشخصات کلی:

پکیج کادویی دمنوش مهرما 3 بسته 50 گرمی:

محصولی که مشاهده می کنید بسته کادویی 3 عددی دمنوش برند «مهرما» بوده که در یک بسته زیبا، در رنگ‌بندی قرمز و طلایی ارائه شده است. در این بسته 3 عدد قوطی حاوی دمنوش‌های مختلف قرار داشته که هر یک خواص و ویژگی مجزایی دارند. یکی از قوطی ها حاوی دمنوش به و گل‌محمدی است. از جمله خواص این دمنوش می‌توان به کاهش کلسترول، چربی‌سوز قوی، آرامش‌بخش، مقوی قلب و کبد و معده، پاک‌سازی پوست و شفافیت صورت است اشاره نمود. قوطی دیگر حاوی دمنوش سیب و دارچین است که این دمنوش باعث افزایش انرژی و تقویت دستگاه گوارش شده و در کاهش قند و کلسترول خون، تقویت قوای جنسی و جسمی، تقویت کبد و پاک‌سازی پوست بسیار موثر است. قوطی آخر حاوی دمنوش ترکیبی از چای سبز،‌گزنه، لیمو، گل محمدی،‌ دارچین، زیره، کرفس و برگ سنا بوده که دارای خواص کاهش وزن و اشتها، افزایش سوخت و ساز بدن، تقویت سیستم ایمنی بدن، جلوگیری از ریزش مو بوده و ملین است .

خواص به استفاده شده در این دمنوش:

 مقوی قلب، کبـد، معده و تقـــویت‌کننده اعصــاب، آرامبخش، مفرح و شــادی‌آور بوده و بـرای بیماران دیــابتی بسیار مفید است.

خواص گل محمدی موجود در این دمنوش:

گل محمدی منبع آنتی اکسیدان بوده و از خواص این دمنوش می‌توان به خاصیت ضد سرطانی آن اشاره کرد.دمنوش گل محمدی عوارض و نشانه‌های سرماخوردگی، آنفلوآنزا، زکام و گرفتگی‌های برونشی را از بدن دور می‌کند همچنین گل‌محمدی استفاده شده در این دمنوش سرشار از ویتامین C بوده و آرام‌بخش است.

خواص دارچین موجود در این دمنوش:

آرامبخش، ضدنفخ، ضدعفونی کننده، آنتی اکسیدان قوی، تقویت سیستم ایمنی بدن،کاهش قند خون وکلسترول ،افزایش سطح انرژی وگردش خون،درمان سرماخوردگی، پیشگیری ازسرطان و... می باشد.

طریقه مصرف:

یک قاشق غذاخوری دمنوش را در قوری ریخته با آب سرد بشویید سپس آب جوش به آن بیافزایید و برای مدت 10 دقیقه دم کنید. میتوانید دمنوش را با طعم طبیعی آن و یا شیرین میل نمایید.این دمنوش به صورت گرم یا سرد قابل مصرف می باشد.

مشخصات دمنوش
نوع دمنوش
دمنوش میوه ای
برند
مهرما
نوع بسته بندی
کادویی
طبیعت دمنوش
معتدل مایل به گرم
شماره پروانه بهداشت
12004
ترکیبات
به و گل‌محمدی -- سیب و دارچین -- چای سبز،‌گزنه، لیمو، گل محمدی،‌ دارچین، زیره، کرفس و برگ سنا

نظرات