ضمانت 6 روزه کالا

مشتری گرامی، فروشگاه اینترنتی گیلانی کالا جهت حفظ سلامت کارکنان و محافظت از مشتریان در برابر شیوع ویروس کرونا به طور مداوم مطابق با جدیدترین توصیه های بهداشتی عمل کرده و تمامی مراحل تولید، پردازش و بسته بندی محصولات با رعایت نکات بهداشتی انجام شده و مرسولات قبل از ارسال ضدعفونی می شوند.

ضمانت ۶ روزه کالا:

به منظور ارائه خدمات پس از فروش،گیلانی کالا این امکان را فراهم نموده است تا کلیه کالاها به مدت ۶ روز پس از دریافت، امکان تعویض داشته باشند. لازم به ذکر است که ایرادات اعلام شده ازکالا توسط مشتری ثبت شده وبه وسیله کارشناسان خدمات پس از فروش گیلانی کالا کنترل و بررسی می شود. در صورت تایید وجود مشکل، سفارش مورد نظر مشمول استفاده از ضمانت ۶ روزه می گردد.

لازم به ذکر است که این ضمانت شامل موارد زیر نمی شود:

۱- آسیب های ناشی از حمل و نقل کالا توسط مشتری

۲- نگه داری کالا در فضای نامناسب(شرایط نگه داری محصولات در بخش مقالات فروشگاه اینترنتی گیلانی کالا بیان شده است)

۳- مواد غذایی تنها در صورت مغایرت از لحاظ شکل و فاسد بودن شامل این ضمانت بوده و خریدار باید در لحظه تحویل گرفتن کالا از این مورد اطمینان حاصل نماید(لازم به ذکر است جهت ارائه خدمات هرچه بهتر به مشتریان گرامی تمامی محصولات قبل از ارسال به مشتری بطور کامل توسط تیم پشتیبانی و بسته بندی گیلانی کالا مورد بررسی قرار گرفته وبعد از اطمینان از سلامت آن برای مشتری ارسال می گردد.)

توجه: در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط گیلانی کالا دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.