شرایط بازگرداندن کالا

از ابتدای راه همواره بر آن بودیم که به منظور تسهیل خرید برای مشتریان و همچنین ایجاد اطمینان، ایده‌آل‌ترین شرایط را فراهم کنیم تا خرید از گیلانی کالا خاطره‌ای لذت‌ بخش را رقم زند. در همین راستا گیلانی کالا شرایطی را برای ضمانت بازگشت کالا برای مشتریان خود در نظر گرفته است تا پس از خرید نیز همواره در کنار مشتریان خود باشد.

 

شرایط ضمانت بازگشت کالا به شرح زیر است:

۱- مشتری به هر دلیلی از خرید خود منصرف شده باشد:
در چنین حالتی اگر پس از ثبت سفارش و قبل از ارسال کالا با گیلانی کالا تماس حاصل فرمایید، می‌توانید کالای جایگزین دیگری انتخاب کنید و یا استرداد وجه خود را درخواست کنید. لازم به ذکر است که زمان ارسال کالا بین ۱ تا ۱۲ ساعت پس از ثبت سفارش می‌باشد.

 

۲- اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته  باشد:

- وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت  پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش گیلانی کالا از  طریق تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل به آدرس complaints@gilanikala.com اطلاع داده شود.

- اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است (به عنوان مثال: سفارش مشتری محصول برنج بوده اما برای او چای ارسال شده و یا حجم آن متفاوت بوده است)  باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

- مواد غذایی تنها در صورت مغایرت از لحاظ شکل و فاسد بودن شامل ضمانت بوده و خریدار باید در لحظه تحویل گرفتن کالا از این مورد اطمینان حاصل نماید و درصورت اشکال و یا مطابقت نداشتن، محصول تعویض و یا به درخواست مشتری وجه آن استرداد می شود.

- در صورتی که مغایرت‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به گیلانی کالا بازگردانده شود.

- اشکالاتی که در اثر هرگونه استفاده نادرست در کالا ایجاد شده باشد، شامل این سرویس نمی‌باشد.

 

۳- اگر کالای خریداری شده در اثر حمل و نقل، دچار آسیب دیدگی شده باشد:

 آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش گیلانی کالا اطلاع داده شود.

 با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و گیلانی کالا تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.(در هنگام تحویل مرسوله بسته خود را بطور کامل بررسی نمایید.)

 کالای آسیب دیده ، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش گیلانی کالا ارسال شود.

 در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به گیلانی کالابازگردانده شود.

 

کالای برگشتی را چطور به گیلانی کالا ارسال کنید؟

۱- لطفاً قبل از هر اقدامی  با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش گیلانی کالا تماس بگیرید.

۲- از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش گیلانی کالا جداً، خودداری کنید.

۳- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن،کیسه و یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده ازضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.(در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید)

۴- فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید.

۵- اگر ساکن تهران هستید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا، با گیلانی کالا تماس بگیرید.

۶- در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز  به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل های شرکت، پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می‌شود.

۷- کالای خریداری شده را داخل پاکت یا کارتن جداگانه‌ای قرار دهید و از نوشتن آدرس یا هر مورد دیگری روی بسته یا جعبه اصلی خودداری کنید.

۸- کالای خریداری شده خود را به آدرس مندرج دربخش تماس با ما ارسال کنید.

 

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

 ۱- اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش گیلانی کالا برسد، هزینه‌های ارسال به عهده گیلانی کالااست.

 ۲- برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست  باید  همراه کالا  به شرکت گیلانی کالا ارسال شود.

 ۳- در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان گیلانی کالا، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

 

درخواست خود را چطور به خدمات پس از فروش اطلاع دهید؟

از طریق شماره تماس های مندرج در بخش تماس با ما 

و ارسال ایمیل به آدرس های زیر:

۱-ایمیل پیگیری سفارش              follow@gilanikala.com

 ۲-ایمیل رسیدگی به شکایات complaints@gilanikala.com

 ۳-ایمیل اطلاع رسانی گیلانی کالا     Info@gilanikala.com