درباره ما

مشتریان عزیز گیلانی کالا به منظور انجام برخی تغییرات در فروشگاه اینترنتی گیلانی کالا جهت ارائه خدمات بیشتر، امکان ثبت سفارش از تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ میسر می باشد. با تشکر از شکیبایی شما

درباره گیلانی کالا

به دلیل توسعه اینترنت روش های خرید نیز دچار دگرگونی شده است  مزایای خرید اینترنتی باعث شده است افراد این الگوی خرید را تجربه و به آن علاقه مند شوند .یکی از مزایای خرید اینترنتی دسترسی آسان به محصولاتی می باشد که برای خرید آنها حتما باید کیلومترها سفرکرد تا بتوان آنها راتهیه نمود ،لذا ما برآن شدیم تا اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی محصولات گیلان را باهدف تسهیل درخرید،حذف واسطه ها ، ارائه محصولات باکیفیت وقیمت مناسب راه اندازی کنیم.  فروشگاه اینترنتی گیلانی کالا از تیم های تخصصی برنامه نویسی ، ارزیابی کمی و کیفی محصولات ،کنترل کیفیت و... بهره می برد تا بتواند رضایتمندی مشتریان گرامی را بدست آورد.

خرید آنلاین محصولات
فروشگاه گیلانی کالا با ارائه محتوای فنی(مقاله و کلیپ ویدیو) در رابطه با محصولات ارائه شده در سایت تلاش می کند که باعث تسهیل و انتخاب درست کالای موردنظرتوسط مشتریان گرامی گردد.
گیلانی کالا امکان تسویه حساب محصول خریداری شده درب منزل و همچنین امکان پرداخت به صورت Online وبا استفاده از کارتهای عضو شبکه شتاب را برای مشتریان گرامی در سراسر ایران فراهم آورده است.
مشاوره رایگان در مورد محصولات فروشگاه.
همراه بودن با مشتریان گرامی ازمرحله ثبت سفارش توسط مشتری تا مرحله تحویل کالا به مشتری ازطریق سیستم های اطلاع رسانی.

تماس با ما
کاربر محترم،خواهشمنداست قبل از تماس با فروشگاه اینترنتی گیلانی کالا به بخش پرسش های متداول مراجعه کنید و در صورتی که پاسخ سوال مورد نظر خود را نیافتید با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس:  ۳-۰۱۳۴۲۲۳۹۴۰۲

مشتری گرامی توجه داشته باشید که گیلانی کالا تنها با شماره 50002156927132  به مشتریان و کاربران خود پیامک ارسال می کند.بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان گیلانی کالا، با هرشماره دیگری تخلف محسوب می شود.و در صورت دریافت چنین پیامکی، خواهشمندیم ما را از طریق ارسال ایمیل به Info@gilanikala.com جهت پیگیری قانونی مطلع سازید.

دفترمرکزی: استان گیلان - شهر لاهیجان – خیابان شهیدبهشتی – میدان معلم – ساختمان گیلانی کالا

ایمیل های گیلانی کالا:

ایمیل پیگیری سفارش

follow@gilanikala.com

ایمیل رسیدگی به شکایات

complaints@gilanikala.com  

ایمیل اطلاع رسانی گیلانی کالا

Info@gilanikala.com