خرید صنایع دستی

1398/10/25

معرفی و خرید آنلاین صنایع دستی فروشگاه اینترنتی گیلانی کالا (بروزرسانی در تاریخ ۹۹/۰۹/۲۶)

 

تمامی محصولات عرضه شده توسط تیم صنایع دستی گیلانی کالا تولید شده و امکان خرید عمده و یا سفارش در رنگ ها و یا اندازه های مختلف وجود دارد.

توجه: شما می توانید با کلیک بر روی تصاویر هر یک از محصولات زیر وارد بخش همان نوع از صنایع دستی شده و اقدام به خرید آنلاین نمایید.

۱- انواع محصولات سفال

در این نوع از صنایع دستی با استفاده از سفال و تکنیک های متنوع در تولید و رنگ آمیزی، محصولات بسیار زیبایی مانند انواع دیوارکوب سفالی، ماگ ها و... تولید می شود که برای مشاهده این محصولات بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

2- ماکت و تابلو برجسته

در این نوع از صنایع دستی در ابتدا مشتری تصویر و یاعکس مربوط به مکان مورد نظر خود را جهت ساخت ماکت و یا تابلو برجسته به گیلانی کالا تحویل می دهد و بعد از بررسی تصویر توسط کارشناسان گیلانی کالا، هماهنگی های لازم با مشتری جهت شروع ساخت ماکت انجام می پذیرد.

برای دیدن نمونه کارهای ماکت و تابلو برجسته بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

3-محصولات بامبو:

 از مهمترین ویژگی های گیاه بامبو سبکی، ظرافت، انعطاف پذیری در کنار استحکام بالا می باشد.. استحکام توأم با سبکی بامبو و انعطاف پذیری آن، این گیاه را به یکی از بهترین مواد اولیه برای تولید صنایع دستی تبدیل کرده است.

برای خرید محصولات چوب بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

4- مروار و حصیربافی:

یکی از صنایع دستی بسیار کهن و قدیمی در ایران به شمار می آید که مواد اولیه برای بافت این نوع از صنایع دستی از انواع گیاهان  (مروار، سوف، لی، کنف و…) می باشد.

هنرمندان گیلانی کالا با استفاده از ترکیب چرم با مروار و همچنین استفاده از روش هاو ابزارهای به روز، اقدام به تولید محصولاتی جدید و نواورانه کردند.

برای خرید محصولات حصیر و مروار بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

5- عروسک سازی:

در این نوع از صنایع دستی هنرمندان گیلانی کالا اقدام به تولید عروسک های با مدل های طرح روسی نموده اند این نوع عروسک با ظاهری بامزه و فانتزی با مواد اولیه مانند: پارچه لطیف، موهای مصنوعی، چرم، الیاف و... ساخته می شود و ظاهر جذاب و شبیه واقعیت این عروسک همه ی گروه های سنی را به خود جذب میکند.

برای خرید محصولات عروسک بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

6- صنایع چوب:

صنایع دستی چوبی یکی از صنایع ظریف و جذاب صنایع دستی است که هر کسی با دیدن آن به هنر و زیبایی آن پی می برد. یک اثر ظریف و زیبای چوبی که با دست خلق شده است، تا سالها نشان دهنده ذوق آفریننده آن است.

برای خرید محصولات چوبی بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

7- بامبوبافی

بامبوبافی یکی از زیباترین صنایع دستی در ایران است که مواد اولیه در تولید آن از نی خیزران بدست می آید.

برای خرید محصولات بامبوبافی بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

8- صنایع دستی سرامیک:

سفال یکی از مهم‌ترین و قدیمی‌ترین دست‌ساخته‌های هنری بشر است که در آغاز کار سفالگری تاکنون هم چنان پایدار مانده است. مردم سرزمین ایران به سبب موقعیت خاص جغرافیایی و قرار گرفتن بر سر راه شاهراه تمدن‌ها، نه تنها از نخستین سازندگان آثار سفالی بوده‌اند بلکه چیره دست‌ترین سازنده به شمار می‌رفته‌اند.برای معرفی سرامیک باید گفت که عبارتست از هنر و علم ساختن و کاربرد اشیای جامد و شکننده‌ای که ماده اصلی و عمده آن خاک‌ها می‌باشند. (این خاک‌ها شامل: کائولن و خاک سفال است).

در استان گیلان کارگاه های تولید سرامیک در حال فعالیت می باشند و هنرمندان گیلانی با استفاده از روش ها و تکنیک های خلاقانه محصولات سرامیکی زیبا و مدرن تولید می کنند.

برای خرید محصولات سفال و سرامیک بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

نام نویسنده تیم تولید محتوا گیلانی کالا
تگ ها