حریم خصوصی

 

حریم خصوصی

1- گیلانی کالا متعهداست ازحریم شخصی کاربران محافظت کرده  و به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می کنند احترام گذاشته و از آنها محافظت کند.

2- تمامی محتوای موجود در سایت نتیجه هزینه و تلاش  شرکت رویش فناوران رایمند می باشد لذا تمامی محتوای سایت جزئی از اموال این شرکت محصوب شده و هرگونه استفاده و نشر محتوای سایت اعم از متن ،عکس ها،مقالات،ویدئوکلیپ هاو... بدون کسب مجوز کتبی از این شرکت ممنوع می باشد و حق پیگرد قانونی را برای گیلانی کالا محفوظ می دارد.

3- کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از قسمت های مختلف سایت اعم از لیست محصولات، مشخصات فنی کالا، قیمت کالا ،و هر گونه استفاده از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج داده نیستند و کلیه این حقوق  به طور کامل برای گیلانی کالا محفوظ است.

4- فروشگاه اینترنتی گیلانی کالا برای انجام اموری مانند خرید، ثبت نظر ویا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مناسب را به کاربران ارائه دهد. به این دلیل که کلیه فعالیت‌های گیلانی کالا قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک انجام می‌گیرد برای خرید ازسایت و ارسال آن به مشتری، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن ، ایمیل و... مورد نیاز است.

5- تمامی مکاتبات از طریق ادرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت نموده است صورت می گیرد.

امنیت در خرید، اطمینان به فروشگاه اینترنتی گیلانی کالا وعرضه محصولات با کیفیت ایرانی از اهداف بنیان گذاران گیلانی کالا می باشد.