تضمین بهترین قیمت

 

تضمین بهترین قیمت:

مشابه محصولات ارائه شده توسط گیلانی کالا در بازارهای مختلف ایران دارای قیمت های متفاوت می باشند و در زمان های مختلف از سال این قیمت ها دچار نوسانات گسترده ای می شوند. لذا گیلانی کالا  با استفاده از تامین کنندگان معتقد به رعایت حقوق مصرف کنندگان و خرید بی واسطه از آنها وهمچنین دارا بودن امکانات متعدد از قبیل سالن های بسته بندی،انبار نگه داری محصولات در گیلان، انبار و مراکز توزیع در تهران و استفاده از شیوه های ارسال مناسب کالا به سایر شهرها سعی برآن داشته تا کالای مورد نظر را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت به مشتریان گرامی در سراسر ایران تحویل دهد.

تضمین کیفیت محصول:

همواره خرید با کیفیت محصولات شمال کشور بویژه استان گیلان یکی از دغدغه های مهم بسیاری از افراد در سایر شهرها بوده وهست. افراد با روش های مختلف اقدام به خرید محصولات شمال کشور مانند چای می کنند که ممکن است رضایتمندی نسبت به کیفیت محصول خریداری شده را نداشته باشند.

گیلانی کالا کیفیت و سلامت همه محصولاتی که در سایت ارائه داده شده را تضمین می کند.از آنجا که گیلانی کالا برای تأمین کالاهای ارائه شده در وب سایت،بطور مستقیم از مبدأ توسط کارشناسان مجرب اقدام به خرید محصولات کرده است، این اطمینان را به مشتریان گرامی می دهد که محصول ارائه شده در سایت هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته باشد.

 

ما معتقدیم کیفیت کالا و قیمت مناسب بالاترین تبلیغ برای کسب و کار ما می باشد .کسب اعتماد شما به فروشگاه اینترنتی گیلانی کالا بالاترین سرمایه برای ما محسوب شده و همه تلاش گروه گیلانی کالا برای بدست آوردن این مهم می باشد.