تضمین بهترین کیفیت محصولات

مشتری گرامی، فروشگاه اینترنتی گیلانی کالا جهت حفظ سلامت کارکنان و محافظت از مشتریان در برابر شیوع ویروس کرونا به طور مداوم مطابق با جدیدترین توصیه های بهداشتی عمل کرده و تمامی مراحل تولید، پردازش و بسته بندی محصولات با رعایت نکات بهداشتی انجام شده و مرسولات قبل از ارسال ضدعفونی می شوند.

تضمین کیفیت محصول:

همواره خرید با کیفیت محصولات شمال کشور بویژه استان گیلان یکی از دغدغه های مهم بسیاری از افراد در سایر شهرها بوده وهست. افراد با روش های مختلف اقدام به خرید محصولات شمال کشور مانند چای می کنند که ممکن است رضایتمندی نسبت به کیفیت محصول خریداری شده را نداشته باشند.

گیلانی کالا کیفیت و سلامت همه محصولاتی که در سایت ارائه داده شده را تضمین می کند.از آنجا که گیلانی کالا برای تأمین کالاهای ارائه شده در وب سایت،بطور مستقیم از مبدأ توسط کارشناسان مجرب اقدام به خرید محصولات کرده است، این اطمینان را به مشتریان گرامی می دهد که محصول ارائه شده در سایت هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته باشد.

یکی از مهمترین اقدامات گیلانی کالا جهت حفظ کیفیت محصولات سفارش داده شده تا رسیدن به مشتری، بسته بندی چندلایه و مناسب با کالای خریداری شده است.

تضمین بهترین قیمت:

مشابه محصولات ارائه شده توسط گیلانی کالا در بازارهای مختلف ایران دارای قیمت های متفاوت می باشند و در زمان های مختلف از سال این قیمت ها دچار نوسانات گسترده ای می شوند. لذا گیلانی کالا  با استفاده از تامین کنندگان معتقد به رعایت حقوق مصرف کنندگان و خرید بی واسطه از آنها وهمچنین دارا بودن امکانات متعدد از قبیل کارگاه های تولید صنایع دستی، سالن های بسته بندی،انبارهای نگه داری محصولات و استفاده از شیوه های ارسال متنوع  کالا به سایر شهرها سعی برآن داشته تا کالای مورد نظر را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت به مشتریان گرامی در سراسر ایران تحویل دهد.

ما معتقدیم کیفیت کالا و قیمت مناسب بالاترین تبلیغ برای کسب و کار ما می باشد .کسب اعتماد شما به فروشگاه اینترنتی گیلانی کالا بالاترین سرمایه برای ما محسوب شده و همه تلاش گروه گیلانی کالا برای بدست آوردن این مهم می باشد.