بسته کادویی دمنوش هرمی لاغری و گل محمدی 12 عددی برند مهرما

HM011

موجود

محصولی که مشاهده می کنید بسته هدیه کیسه ای مخلوط لاغری و دمنوش به و گل محمدی برند مهرما است. این دمنوش در یک جعبه مناسب هدیه با طراحی زیبا و به تعداد 12 عدد دمنوش کیسه ای هرمی در جعبه هرمی عرضه شده و حاوی 6 عدد دمنوش هرمی مخلوط لاغری که شامل: چای سبز، گزنه، لیمو، گل محمدی، دارچین، برگ سنا، زیره سیاه و کرفس است و 6 عدد دمنوش هرمی به و گل محمدی برند مهرما می باشد.

این دمنوش فاقد شکر، مواد افزودنی، نگهدارنده و هرگونه مواد شیمیایی است.

طبیعت این محصول معتدل مایل به گرم است.

قیمت
٤٥,٨٠٠ تومان 14%
قیمت نهایی
٣٩,٥٠٠ تومان

مشخصات کلی:

بسته کادویی دمنوش لاغری مخلوط چای سبز و دمنوش به و گل محمدی 12 عددی برند مهرما:

محصولی که مشاهده می کنید بسته هدیه کیسه ای مخلوط لاغری و دمنوش به و گل محمدی برند مهرما است. این دمنوش در یک جعبه مناسب هدیه با طراحی زیبا و به تعداد 12 عدد دمنوش کیسه ای هرمی در جعبه هرمی عرضه شده و حاوی 6 عدد دمنوش هرمی مخلوط لاغری که شامل: چای سبز، گزنه، لیمو، گل محمدی، دارچین، برگ سنا، زیره سیاه و کرفس است و 6 عدد دمنوش هرمی به و گل محمدی برند مهرما می باشد.طبیعت این محصول معتدل مایل به گرم است. این دمنوش فاقد شکر، مواد افزودنی، نگهدارنده و هرگونه مواد شیمیایی است.

خواص به استفاده شده در این دمنوش:

 مقوی قلب، کبـد، معده و تقـــویت‌کننده اعصــاب، آرامبخش، مفرح و شــادی‌آور بوده و بـرای بیماران دیــابتی بسیار مفید است.

خواص گل محمدی موجود در این دمنوش:

گل محمدی منبع آنتی اکسیدان بوده و از خواص این دمنوش می‌توان به خاصیت ضد سرطانی آن اشاره کرد.دمنوش گل محمدی عوارض و نشانه‌های سرماخوردگی، آنفلوآنزا، زکام و گرفتگی‌های برونشی را از بدن دور می‌کند همچنین گل‌محمدی استفاده شده در این دمنوش سرشار از ویتامین C بوده و آرام‌بخش است.

طریقه مصرف:

کافیست برای هر لیوان یک دمنوش کیسه ای را از جعبه خارج نموده و در یک لیوان بزرگ آب جوش قرار دهید. این دمنوش پـس از 10 دقیـقه دم مـی‌کشد .همچنین می توانید یک عدد از این دمنوش را درون یک قوری آب جوش قرار دهید و به میزان بیشتری از این دمنوش میل نمایید.

مشخصات دمنوش
انواع دمنوش های لاغری
دمنوش لاغری
سال تولید
1399
نوع دمنوش
دمنوش گیاهی
برند
مهرما
نوع بسته بندی
کیسه ای
طبیعت دمنوش
معتدل مایل به گرم
شماره پروانه بهداشت
12004
ترکیبات
به و گل محمدی -- چای سبز، گزنه، لیمو، گل محمدی، دارچین، برگ سنا، زیره سیاه و کرفس

تغییرات قیمت

نظرات