بسته هدیه دمنوش لاغری مهرما

HMM014

موجود

دمنوشی که مشاهده می کنید بسته کادویی دمنوش لاغری برند مهرما می باشد که در یک بسته بندی نفیس قرار دارد این محصول حاوی دمنوش لاغری مخلوط (چای سبز، گزنه، لیمو، گل محمدی، دارچین، زیره سیاه، کرفس و برگ سنا) است و فاقد شکر، مواد افزودنی و نگهدارنده و هرگونه مواد شیمیایی میباشد. ترکیبات این دمنوش کاملا با هم سازگار بوده و مکمل یکدیگر هستند.


برخی از خواص این دمنوش:
کاهش وزن
کاهش اشتها
افزایش سوخت و ساز بدن
ملین و رفع یبوست
ضدسرطان و تقویت سیستم ایمنی بدن
پاکسازی بدن از اخلاط فاسد
جلوگیری از ریزش مو

قیمت
٣٥,٠٠٠ تومان 14%
قیمت نهایی
٣٠,٠٠٠ تومان

محصولات مشابه

چای سبز مخصوص لاغری
٣٥,٠٠٠ تومان

مشخصات کلی:

بسته هدیه دمنوش لاغری مهرما:

دمنوشی که مشاهده می کنید بسته کادویی دمنوش لاغری برند مهرما می باشد که در یک بسته بندی نفیس قرار دارد  این محصول حاوی دمنوش لاغری مخلوط (چای سبز، گزنه، لیمو، گل محمدی، دارچین، زیره سیاه، کرفس و برگ سنا) است و فاقد شکر، مواد افزودنی و نگهدارنده و هرگونه مواد شیمیایی میباشد. ترکیبات این دمنوش کاملا با هم سازگار بوده و مکمل یکدیگر هستند.

برخی از خواص دیگر این دمنوش:

علاوه بر لاغری این دمنوش دارای خواص متعددی می باشد از جمله: بعلت دارابودن گزنه موجب سم زدایی بدن و پیشگیری از ابتلا به بسیاری از بیماریها شده و مصرف این دمنوش تا مقداری باعث کاهش قند خون می شود.گل محمدی موجود در این دمنوش آرامبخش،سرشارازویتامینC،کاهش ودرمان اضطراب وافسردگی،غنی ازآنتی اکسیدان،دارای خاصیـت آنتیباکتـریـال قوی، ضدقـارچ، ضدمیـکروب و... می باشد همچنین دارچین موجود در این دمنوش آرامبخش، ضدنفخ، ضدعفونی کننده، آنتی اکسیدان قوی، تقویت سیستم ایمنی بدن،کاهش قند خون وکلسترول ،افزایش سطح انرژی وگردش خون،درمان سرماخوردگی، پیشگیری ازسرطان و... می باشد.

طریقه مصرف:

 برای مصرف این محصول یک قاشق غذاخوری دمنوش را در قوری ریخته سپس آب جوش را به آن بیفزایید و به مدت 10 دقیقه دم کنید.

مشخصات دمنوش
انواع دمنوش های لاغری
دمنوش لاغری
نوع دمنوش
دمنوش گیاهی
برند
مهرما
نوع بسته بندی
کادویی
طبیعت دمنوش
معتدل مایل به گرم
شماره پروانه بهداشت
12004
ترکیبات
چای سبز، گزنه، لیمو، گل محمدی، دارچین، زیره سیاه، کرفس و برگ سنا

تغییرات قیمت

نظرات