بسته هدیه دمنوش انرژی زا مهرما 160 گرمی

HM017

موجود

دمنوشی که مشاهده می کنید بسته کادویی دمنوش سیب و زنجبیل برند مهرما می باشد که در یک بسته بندی نفیس با طرح گل رز قرار دارد این محصول کاملا طبیعی حاوی دمنوش مخلوط سیب و زنجبیل است و فاقد شکر، مواد افزودنی، نگهدارنده و هرگونه مواد شیمیایی است طبیعت این دمنوش معتدل مایل به گرم است.


برخی از خواص این دمنوش:

افزایش سطح انرژی
بهبود گردش خون و هضم غذا
درمان مشکلات تنفسی
مفید برای دوران قاعدگی
پیشگیری از سرما خوردگی و گلو درد

این محصول یک انتخاب سلامت برای هدیه دادن، دارای علامت استاندارد، پروانه بهداشت، گواهینامه ارگانیک وبسته بندی بسیار زیبا است.

قیمت
٣٥,٠٠٠ تومان 6%
قیمت نهایی
٣٣,٠٠٠ تومان

مشخصات کلی:

بسته هدیه دمنوش انرژی زا مهرما 160 گرمی:

دمنوشی که مشاهده می کنید بسته کادویی دمنوش سیب و زنجبیل برند مهرما می باشد که در یک بسته بندی نفیس با طرح گل رز قرار دارد  این محصول کاملا طبیعی حاوی دمنوش مخلوط سیب و زنجبیل است و فاقد شکر، مواد افزودنی، نگهدارنده و هرگونه مواد شیمیایی است طبیعت این دمنوش معتدل مایل به گرم است.

 خواص میوه سیب استفاده شده در این دمنوش:

از مهمترین خواص شفابخش سیب به می‌توان به پاکسازی کبد، افزایش هوش، پیشگیری و درمان آلزایمر، کاهنده کلسترول خون، ضدسرطان و بـرای بیماران دیــابتی بسیار مفید است

خواص زنجبیل موجود در این دمنوش:

زنجبیل انرژی زا و نیروبخش است، به هضم غذا کمک و همچنین با سرماخوردگی، سردرد و حالت تهوع مقابله می‌کند. همچنین زنجبیل درمان قطعی ورم مفاصل بوده و در صورت مصرف مداوم،درد تورم مفاصل رو کاهش داده و حرکت رو آسان می کند.

طریقه مصرف:

 برای مصرف این محصول یـک قـاشـق مـربـاخــوری از آن را مانــنــد چـــای دم کنید. این دمنوش پـس از 10 دقیـقه دم مـی‌کــشد و تــا چـند روز قابــل مصــرف است.

مشخصات دمنوش
سال تولید
1399
وزن
160 گرم
نوع دمنوش
دمنوش میوه ای
برند
مهرما
نوع بسته بندی
کادویی
طبیعت دمنوش
معتدل مایل به گرم
شماره پروانه بهداشت
12004
ترکیبات
سیب و زنجبیل
توضیحات بیشتر:
بسته بندی زیبا- مناسب هدیه و کادو- صددرصد طبیعی

نظرات