بادام زمینی آستانه و معرفی انواع آن

1398/8/16

 

بادام زمینی آستانه اشرفیه، معرفی انواع آن و خرید مستقیم از کارگاه های تولید بادام زمینی فروشگاه گیلانی کالا

بدلیل خاک مناسب و مرغوب استان گیلان از جمله شهرستان آستانه اشرفیه و اقلیم بسیار مناسب آن برای کشت بادام زمینی به جرات می توان گفت بهترین نوع بادام زمینی در شهر آستانه اشرفیه تولید می شود

بادام زمینی در بیش از 2 هزار هکتار از زمین های این منطقه هر ساله کشت می شود که حدود 80 درصد از بادام زمینی کشور را تشکیل می دهد.همچنین این محصول از اوایل اردیبهشت تا نیمه خرداد کشت شده و در اواسط شهریور تا اواخر مهر برداشت می‌شود.

در ادامه با توجه به نوع فراوری بادام زمینی و شیوه مصرف آن با انواع موجود این محصول آشنا می شوید.

توجه: شما می توانید با کلیک بر روی تصاویر هر یک از محصولات، اقدام به خرید نمایید.

 

1- بادام زمینی پوست کنده درجه یک برشته شده(سایز بزرگ):

این محصول بهترین نوع بادام زمینی آستانه اشرفیه است که کشاورزان بعد از برداشت بادام از زمین های کشاورزی خود و جدا کردن درشت ترین بادام ها اقدام به درآوردن پوست، خشک کردن و سپس برشته کردن آن می نمایند . این محصول دارای عطر و طعم بسیار مناسبی میباشد و می توان گفت پرفروش ترین نوع بادام زمینی است.

برای مشاهده و خرید این محصول بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

2-بادام زمینی ریز پوست کنده برشته شده(سایز کوچک):

در تولید این محصول کشاورزان بعد از برداشت بادام از زمین های کشاورزی، بادام های ریز را جدا کرده و اقدام به در آوردن پوست، خشک کردن و سپس برشته کردن آن می نمایند این محصول از لحاظ طعم وعطر دارای کیفیت خوبی می باشد و به دلیل ریز بودن دارای قیمت بسیار مناسبی است.

برای مشاهده و خرید این محصول بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

3- بادام زمینی با پوست درجه یک برشته شده(سایز بزرگ):

این محصول همان بهترین نوع بادام زمینی درجه یک آستانه اشرفیه است که کشاورزان بعد از برداشت بادام از زمین های کشاورزی و جدا کردن درشت ترین بادام ها پوست آن را جدانکرده و پس از خشک کردن بصورت با پوست آن را برشته می کنند. این محصول هم دارای عطر و طعم بسیار مناسبی میباشد.

برای مشاهده و خرید این محصول بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

4- مغز بادام زمینی درجه یک برشته شده(سایز بزرگ):

این محصول مغز بهترین نوع بادام زمینی آستانه اشرفیه است که معمولا خریداران این محصول برای گرفتن کره و روغن بادام زمینی از آن استفاده می کنند.

برای مشاهده و خرید این محصول بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

5- مغز بادام زمینی درجه دو برشته شده(سایز کوچک):

این محصول مغز بادام زمینی سایز کوچک آستانه اشرفیه است که معمولا خریداران این محصول برای گرفتن کره و روغن بادام زمینی از آن استفاده می کنند.

برای مشاهده و خرید این محصول بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

6- برای خرید بادام زمینی خام و یا فروش عمده محصولات بادام زمینی بر روی تصویر زیر کلیک کرده و نوع و مقدار آن را برای ما ارسال کنید فروشگاه اینترنتی گیلانی کالا کمتر از 45 دقیقه در روز کاری با شما ارتباط برقرار خواهد کرد.

 

 

نام نویسنده تیم تولید محتوا فروشگاه آنلاین گیلانی کالا
تگ ها